vstupní vyšetření

Vstupní vyšetření

Při Vaší první návštěvě se Vás ujme jeden z našich lékařů, důkladně Vás vyšetří, zhotoví intraorální 3D scan obou čelistí a potřebné RTG snímky, vyslechne Vaše přání či potíže. Na základě vstupního vyšetření pro Vás sestaví léčebný plán, který Vám podrobně vysvětlí a zodpoví Vaše otázky.

ošetření zubního kazu

Ošetření zubního kazu

Zubního kazu Vás zbavíme jeho odstraněním resp. odstraněním poškozené části zubu a následným vyplněním. Využíváme nejrůznější výplňové technologie i materiály, tu nejvhodnější pro Vás Vám doporučí náš zubní lékař.

ošetření kořenových kanálků - endodoncie

Ošetření kořenových kanálků

Při ošetření kořenových kanálků naši zubní lékaři vyčistí kořenový systém zubu, odstraní infekci a následně kanálky ošetří kořenovou výplní. Z endodontického ošetření nemusíte mít strach, naši zubní lékaři používají nejmodernější technologie k přesnému určení tvaru a hloubky kořenového kanálku. Ošetření probíhá pod místní anestezií a je bezbolestné.

estetická stomatologie

Estetická stomatologie

Estetické nedostatky na vašich zubech napravíme díky spektru moderních technologií, mezi které patří vysoce estetické výplňové materiály, celokeramické korunky, fazety a další.

zubní implantáty

Zubní implantáty

V případě ztráty jednoho nebo i několika zubů Vám naši lékaři navrhnou optimální řešení v podobě vhodného zubního implantátu. Používáme kvalitní implantáty německé značky ICX.

protetika

Protetické ošetření

Na základě vyšetření Vám poradíme a zajistíme vhodnou zubní náhradu, ať už se jedná o zubní korunky, můstky nebo snímatelné náhrady, a to s maximální snahou o dosažení plnohodnotné funkce a estetiky chrupu.

bělení zubů

Bělení zubů

Toužíte po zářivě bílém úsměvu? Naši odborníci Vám pomohou vybrat tu nejvhodnější metodu na míru přímo pro Vás. Ať už se rozhodnete pro domácí či ordinační bělení, vše Vám vysvětlíme a provedeme Vás celým procesem bělení i následnou péči o zuby tak, aby Vám výsledný odstín vydržel co nejdéle.

dentální hygiena

Dentální hygiena

Dentální hygiena je základ pro zdravý chrup i dásně. Naši specialisté zkontrolují techniku vašeho čištění, pomohou vám ji zdokonalit a doporučí vhodné pomůcky, odstraní zubní kámen či pigmentace a pro větší pohodlí Vám k tomu navíc pustí váš oblíbený pořad na NETFLIXU.

Objednejte se online

Pro objednání na vstupní prohlídku, preventivní prohlídku nebo dentální hygienu můžete využít online objednání. V ostatních případech se obraťte na naší recepci na telefonu 736 190 383 nebo e-mailu recepce@dcmanesova.cz

Kontakty

Mánesova 917/28, 120 00, Praha 2-Vinohrady

E-mail

recepce@dcmanesova.cz

Telefon

+420 736 190 383