Domů » Zubní laboratoř

Zubní laboratoř


Kdo jsme

Jsme plně digitalizovaná zubní laboratoř, která využívá CAD/CAM technologie k rychlému a přesnému zhotovení kvalitních a vysoce estetických protetických prací. Nebojíme se však ani využití otisků zhotovovaných ve Vaší ordinaci klasickou metodou.

Kromě zhotovování fixních prací jako jsou korunky, můstky, inlaye, onlaye a overleye v nás najdete partnera pro výrobu nákusných dlah, nosičů na bělení a sportovních chráničů.

Neustále hledáme nové způsoby pro vylepšení našich služeb!


Známe potřeby zubních lékařů

Úzká spolupráce se zubní klinikou Dentální centrum Mánesova nám umožňuje dokonale chápat potřeby zubních lékařů i jejich pacientů v oblasti protetických prací.

Navíc pokud ve Vaší praxi používáte stomatologický systém xDent můžete se efektivně propojit na námi používaný software Labino a usnadnit si komunikaci a předání dat. Stav zpracování Vaší zakázky budete mít kdykoliv pod kontrolou.


Digitální protetika ve Vaší ordinaci bez vysokých investic

Pokud Vás láká vstup do světa digitální protetiky, ale nechcete se pouštět do vysokých investic, máme pro Vás řešení. Náš intraorální scanner Trios 5 je Vám k dispozici! Po domluvě jsme schopni zajistit scanování naším laborantem přímo u Vás v ordinaci.

Jaký přínos má pro Vaší ordinaci intraorální scanování?
Jednou z výhod je komfort pacienta během ošetření díky eliminaci dávivého reflexu a jiného nepohodlí při klasickém otiskování. Zajistí však také maximální přesnost zachycených dat a téměř okamžité sdílení výsledných dat s laboratoří.


Moderní vybavení

Fréza Ceramill Motion 2
Fréza Cermaill Mikro 5x
Laboratorní scanner – Cermaill Map 600
Intraorální scanner Trios 5
3D tiskárny
a celá řada dalších drobných přístrojů


Kvalitní materiály

IPS e.max ZirCAD Multi MT
IPS e.max ZirCAD Prime
IPS e.max Ceram
HUGE Multilayer PMMA


Cena a doba zhotovení, doprava

Velmi rádi se s Vámi setkáme ve Vaší ordinaci nebo Vás provedeme v naší laboratoři a probereme možnosti spolupráce včetně ceníku a termínů pro zhotovení protetických prací.

Dopravu hotových prací rádi zajistíme pomocí vlastní spojky v závislosti na vzdálenosti zdarma/za drobný poplatek.

Kontakt

Zubní laboratoř Mánesova s.r.o.

Vedoucí zubní technik Martin Panovec, DiS.
Mánesova 917/28, 120 00 Praha 2 – Vinohrady
tel. 739 655 103 e-mail: laborator@dcmanesova.cz